Skip to main content
ogłoszenia

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

By 22 maja, 2022No Comments

1. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 10.00 i 12.45 grupa ponad sześćdziesięciorga dzieci z naszej parafii przyjmie po raz pierwszy Komunię św. Polecam dzieci i ich rodziców modlitwie parafian.

2. W przyszłą niedzielę (29 V) dzieci które rok temu przystąpiły do I Komunii św., będą obchodziły swoją uroczystość rocznicową podczas Mszy św. o godz. 11.30.

3. Spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodziców w sobotę (28 V) od godz. 9.00.

4. Modlitewne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich odbędzie się we wtorek (24 V) o godz. 16.00.

5. W najbliższy czwartek (26 V) obchodzimy Dzień Matki. Wyrażając wdzięczność naszym Mamom, ofiarujemy im dar modlitwy. Dla żyjących u Pana Boga wypraszamy zdrowie i obfitość Bożego Błogosławieństwa. Dla Zmarłych Mam, prosimy o życie wieczne.

6. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. Ofiarujmy ją w intencji kandydatów do Bierzmowania oraz dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych.

7. W najbliższą sobotę (29 V) po raz pierwszy będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie bł. Stefana Kard. Wyszyńskiego.

8. Za tydzień będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

9. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej. Przypominam kandydatom o konieczności zdania egzaminu dopuszczającego do bierzmowania. Ks. Jacek oczekuje na kandydatów w poniedziałki, wtorki i czwartki w kancelarii parafialnej od godz. 17.00 do 17.45. Proszę nie zostawiać egzaminu na ostatnią chwilę.

10. Nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy o 10.00.

11. Przez cały maj i czerwiec zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.