Skip to main content
ogłoszenia

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

By 14 sierpnia, 2021No Comments

1. Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. W tym dniu obchodzimy także 101. rocznicę Bitwy Warszawskiej w związku z czym podczas wszystkich Eucharystii będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i poległych w jej obronie.

2. Centrum Kultury Izabelin serdecznie zaprasza dzieci, młodzież, rodziców, dziadków i wszystkich chętnych na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji 101. rocznicy zwycięstwa Polaków w Bitwie Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się dzisiaj w godzinach od 15.00 do 17.00, na świeżym powietrzu – Pod Sosnami (obok Centrum Kultury Izabelin), ul 3 Maja 44. Razem z nami śpiewać będzie Małgorzata Romańska-Zwierz, do akompaniamentu Marka Rymarza (gitara) i Aleksandra Zwierza (skrzypce).

3. We wtorek swoje imieniny obchodzi ks. Jacek Gomulski. W intencji solenizanta będziemy się modlić podczas Mszy św. o godz. 18.00.

4. W najbliższy czwartek (19 VIII), będzie przechodzić przez Izabelin piesza pielgrzymka z Warszawy do Gietrzwałdu. Przy naszym kościele ok. godz. 13.00 pielgrzymi zatrzymają się na obiad. Zwracam się z prośbą o upieczenie ciast, przygotowanie kompotu i napojów, a także dostarczenie ich 19 VIII po Mszy św. porannej.