Skip to main content
ogłoszenia

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

By 22 sierpnia, 2021No Comments

1. W najbliższy czwartek (26 VIII) obchodzić będziemy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. tego dnia będą odprawione o godz. 8.00 i 18.00.

2. Zapraszam na spotkanie III Zakonu św. Franciszka we środę 25 VIII o godz.16.00.

3. W najbliższą środę kancelaria będzie nieczynna.

4.  Plany duszpasterskie i gospodarcze:
a. Ołtarz Miłosierdzia Bożego zostanie wykonany do końca września tego roku.
b. Rozpoczęły się prace związane z remontem dzwonnicy, polegające na odnowieniu części dzwonnicy i naprawie podstawy kamiennej
c. We wrześniu rozpocznie się remont zakrystii. Będzie on polegał na pomalowaniu i wykonaniu izolacji przeciw wilgociowej.
d. Na początku września rozpoczną się prace związane z powiększeniem cmentarza. W pierwszym etapie zostaną usunięte drzewa.
e. W pierwszą niedzielę września przedstawię nowego organistę, który zajmie się także prowadzeniem chóru i reaktywacją scholi dziecięcej.
f. W bieżącym roku przeżywamy 70 rocznicę powstania naszej parafii. Dziękczynieniem za dar naszej wspólnoty parafialnej będzie Msza św. odpustowa pod przewodnictwem JE ks. Bpa Michała Janochy, który w latach 1987–1988 był wikariuszem w Izabelinie. Uroczystość odbędzie 10 października w niedzielę o godz. 11.30.

Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i dotychczasową pomoc materialną w tym trudnym czasie pandemii. Bez tej pomocy dotychczasowe inicjatywy byłyby niemożliwe do wykonania. Jednocześnie proszę o dalsze wsparcie. Całą wspólnotę parafialną zawierzam Panu Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona św. Franciszka z Asyżu.