Skip to main content
ogłoszenia

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 05 lutego 2023

By 5 lutego, 2023No Comments

1. Zapraszamy do Kawiarenki Parafialnej w salce katechetycznej na plebanii. W każdą niedzielę po Mszach św., w godz. od 11 do 15, można się spotkać przy kawie/herbacie/cieście z innymi parafianami. Kawiarenkę prowadzą wolontariusze Fundacji Przyjaciele Alego.  Mile widziane własne wypieki na wspólny stół 😊.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy o 12.45 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu. 

3. Serdecznie prosimy wszystkich, którzy mieszkali na terenie Parafii w latach osiemdziesiątych, o przejrzenie posiadanych fotografii z uroczystości kościelnych. Poszukujemy zdjęcia mozaiki, która od sierpnia 1980 roku, do dnia rozbiórki drewnianego kościoła, znajdowała się na ścianie w lewej nawie.

4. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

5. Zachęcamy uczniów klas 7 i 8 oraz szkół średnich do udziału w rekolekcjach oazowych w czasie zimowych ferii (Sulejówek/Laski). Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej: www.oaza.warszawa.pl/wp/mlodziezowe/rekolekcje-2023.

6. Zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórki w soboty o 10. Chłopcy, którzy nie mogą uczestniczyć w zbiórkach, również mogą służyć w każdą niedzielę, po uzgodnieniu z ks. Grzegorzem.

7. Fundacja Przyjaciele Alego oferuje też bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

8. Ze względu na czas wizyt duszpasterskich nie będzie do odwołania spotkań biblijnych i  katechezy dla dorosłych. W tym tygodniu, w środę o 19, odbędzie się kolejna katecheza dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do 1-szej Komunii św.

9. Wszystkich lubiących śpiewać zapraszamy do dołączenia do scholi/chóru parafialnego (próby: schola dziecięca – soboty o 10, schola młodzieżowa – niedziele o 17, chór – środy o 19).

10. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

11. Szczegóły wizyty duszpasterskiej na dany tydzień na tablicy ogłoszeń przed kościołem i w aktualnościach na stronie www Parafii.