Skip to main content
ogłoszenia

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lutego 2023

By 12 lutego, 2023No Comments

1. Zapraszamy do Kawiarenki Parafialnej w salce katechetycznej na plebanii. W każdą niedzielę po Mszach św., w godz. od 11 do 15, można się spotkać przy kawie/herbacie/cieście z innymi parafianami. Kawiarenkę prowadzą wolontariusze Fundacji Przyjaciele Alego.  Mile widziane własne wypieki na wspólny stół 😊.

2. Serdecznie prosimy wszystkich, którzy mieszkali na terenie Parafii w latach osiemdziesiątych, o przejrzenie posiadanych fotografii z uroczystości kościelnych. Poszukujemy zdjęcia mozaiki, która od sierpnia 1980 roku, do dnia rozbiórki drewnianego kościoła, znajdowała się na ścianie w lewej nawie.                                                                                                                                                                                            

3. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

4. Zachęcamy do wsparcia Caritas Archidiecezji Warszawskiej poprzez przekazanie 1,5 % podatku na rzecz działalności tej instytucji.

5. Zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórki w soboty o 10. Chłopcy, którzy nie mogą uczestniczyć w zbiórkach, również mogą służyć w każdą niedzielę, po uzgodnieniu z ks. Grzegorzem.

6. Fundacja Przyjaciele Alego oferuje też bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

7. Ze względu na czas wizyt duszpasterskich nie będzie do odwołania spotkań biblijnych i  katechezy dla dorosłych.

8. Wszystkich lubiących śpiewać zapraszamy do dołączenia do scholi/chóru parafialnego (próby: schola dziecięca – soboty o 10, schola młodzieżowa – niedziele o 17, chór – środy o 19).

9. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

10. Powoli kończymy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedziny po indywidualnym umówieniu wizyty.  Kto jednak chciałby jeszcze zaprosić kapłana z modlitwą i błogosławieństwem do swego domu – proszony jest o zgłoszenie w zakrystii, kancelarii bądź sms-em.