Skip to main content
ogłoszenia

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

By 19 czerwca, 2021No Comments

1. Dzisiaj o godz. 15.00 przy kapliczce-pomniku w Sierakowie zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Sierakowa, Ojczyzny i poległych w jej obronie.

2. Nabożeństwa czerwcowe do Serca Pana Jezusa są odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy o godz. 10.00

3. Od poniedziałku 21 VI do piątku na Mszy św. o godz. 18.00 będzie trwał Biały Tydzień. Kl. 3d w poniedziałek (21 VI), a kl. 3e we wtorek (22 VI). W środę, czwartek i piątek – Biały Tydzień dla wszystkich.

4. W czwartek obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. Modlitewne spotkanie III Zakonu św. Franciszka odbędzie się w piątek (25 VI) o godz. 16.00.

6. W związku z zakończeniem roku szkolnego i katechetycznego Msze św. dla uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w Izabelinie zostaną odprawione 25 VI o godz. 8.00 i 18.00.

7. Fundacja „Przyjaciele Alego”, wraz z Centrum Kultury Izabelin i Gminnym Przedszkolem w Izabelinie, zaprasza w sobotę 26 VI na popołudnie „Z miłości do Boga i ludzi”. Rozpoczynamy o 16.00 w plenerze „Pod Sosnami” obok budynku Urzędu Gminy. Wydarzenie związane jest z promocją książki Pawła Zuchniewicza „Proboszcz, opowieść o Księdzu Aleksandrze Fedorowiczu”. W spotkaniu weźmie udział Autor a popołudnie ubogaci recital Antoniny Krzysztoń oraz występ dzieci z Przedszkola im. Ks. Aleksandra Fedorowicza.

8. Od następnej niedzieli (27 VI) ze względu na wakacje do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie nie będzie Mszy św. o 12.45.

9. Od poniedziałku 28 VI kancelaria parafialna do końca sierpnia będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 17.45.

10. Wobec poprawiającej się sytuacji pandemicznej w kraju, polscy biskupi podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej oraz w święta nakazane od 20 VI.

11. Na prośbę p. Wójt Gminy Izabelin informujemy, że w niedzielę 27 VI jest możliwość zaszczepienia się na COVID 19 w mobilnym punkcie szczepień stojącym przy klinice Sanobello. Dostępna będzie jednodawkowa szczepionka firmy Johnson. Szczepienia te będą realizowane przez lekarzy i pielęgniarki z SPZOZ w Izabelinie.

12. Centrum Kultury Izabelin zaprasza na film „Święci z Doliny Niniwy” w reż. Witolda Gadowskiego, w sobotę (26 VI) o godz. 19.30 do sali widowiskowej Centrum Kultury. Po projekcji – spotkanie z reżyserem. Film to historia o tym jak nie utracić nadziei mimo zetknięcia się z piekłem spowodowanym okrucieństwem ISIS w stosunku do mieszkańców północnego Iraku. Wstęp wolny. Prosimy o przyniesienie maseczek.