Skip to main content
ogłoszenia

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

By 1 sierpnia, 2021No Comments

1. Dziś przypada 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Podczas  każdej Mszy św. modlimy się w intencjach żyjących i poległych powstańców. Pamiętajmy również o powstańcach w indywidualnych modlitwach. W godzinę ,,W” (17°°), zostaną włączone dzwony w naszym kościele. Zatrzymajmy się w tym czasie na chwilę zadumy i modlitwy, składając w ten sposób hołd Powstańcom.

2. W związku z pierwszą niedzielą miesiąca, dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

3. Adoracja  Najświętszego Sakramentu jak w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

4. W najbliższy piątek obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.

5 . W tym tygodniu przyypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz.17.30.

6. Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca. Po Mszy św. wieczornej   adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20°°.

7. Decyzją księdza  Kardynała Nycza Archidiecezja Warszawska włącza się w dzieło pomocy poszkodowanym w nawałnicach i powodziach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii. Dziś po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka pieniędzy na tacę oraz do puszek na ten cel.

8. Jak w każdą II niedzielę miesiąca ofiary złożone za tydzień na tacę będą przeznaczone na rzecz funkcjonowania parafii i prace inwestycyjne, które będą wykonane w bieżącym roku.