Skip to main content
ogłoszenia

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 września 2022

By 10 września, 2022No Comments

1. Od dziś zapraszamy, co tydzień w niedzielę na 8, na wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.

2. Zapraszamy na próby scholi dziecięco-młodzieżowej w soboty o 10 w kaplicy domu parafialnym.

3. Zapraszamy na spotkania ministranckie w soboty o 10 w kaplicy domu parafialnego.

4. Rozpoczynamy spotkania biblijne, na których będziemy poznawać i rozważać Słowo Boże. Zapraszamy w poniedziałki o 19 do kaplicy w domu parafialnym.

5. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Wszystkich pragnących lepiej poznać i zrozumieć istotę życia wiary zapraszamy w piątki o 19 (poza 1-szym miesiąca) do kaplicy w domu parafialnym.

6. Fundacja Przyjaciele Alego zaprasza na Warsztaty z pisania ikon. Będzie to kontynuacja zajęć z poprzedniego semestru, ale mogą się również zgłaszać osoby chcące rozpocząć przygodę z pisaniem ikon. Zajęcia będzie prowadziła pani Elżbieta Cyganek. Początek 21września. Liczba miejsc ograniczona. Informacje i zgłoszenia telefoniczne lub sms – na nr: 533 578 143.

7. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i czwartki od 17 do 18. Można też kontaktować się z księdzem proboszczem pod nr. 726-077-107.

8. Spowiedź w dni powszednie zawsze przez pół godziny przed każdą Mszą św. W niedziele na początku każdej Mszy św.

9. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.