Skip to main content
ogłoszenia

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 września 2022

By 17 września, 2022No Comments

1. Zapraszamy co tydzień w niedzielę na 8, na wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.

2. Za tydzień – w niedzielę 25 września – zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (uczniów klas 8 i uczniów szkół ponadpodstawowych) oraz ich rodziców na Mszę św. i spotkanie o 18.

2. Zapraszamy na próby scholi dziecięco-młodzieżowej w soboty o 10 w kaplicy domu parafialnym.

3. Zapraszamy na spotkania ministranckie w soboty o 10 w kaplicy domu parafialnego.

4. Rozpoczęliśmy spotkania biblijne, na których poznajemy i rozważamy Słowo Boże. Zapraszamy w poniedziałki o 19 do kaplicy w domu parafialnym.

5. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Wszystkich pragnących lepiej poznać i zrozumieć istotę życia wiary zapraszamy w środy o 19 do kaplicy w domu parafialnym.

6. Fundacja Przyjaciele Alego zaprasza na Warsztaty z pisania ikon. Będzie to kontynuacja zajęć z poprzedniego semestru, ale mogą się również zgłaszać osoby chcące rozpocząć przygodę z pisaniem ikon. Zajęcia będzie prowadziła pani Elżbieta Cyganek. Początek 21września. Liczba miejsc ograniczona. Informacje i zgłoszenia telefoniczne lub sms – na nr: 533 578 143.

7. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i czwartki od 17 do 18. Można też kontaktować się z księdzem proboszczem pod nr. 726-077-107.

8. Spowiedź w dni powszednie zawsze przez pół godziny przed każdą Mszą św. W niedziele na początku każdej Mszy św.

9. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki – od końca Mszy św. wieczornej do 20. Od 1 października adoracja po wieczornej Mszy św. także w każdą sobotę. W tym czasie także okazja do spowiedzi.