Skip to main content
ogłoszenia

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 września 2022

By 24 września, 2022No Comments

1. Zapraszamy dziś kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (uczniów klas 8 i uczniów szkół ponadpodstawowych) oraz ich rodziców na Mszę św. i spotkanie o 18.

2. Spotkanie modlitewne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich odbędzie się w kaplicy domu parafialnego w poniedziałek (26.09) o 16. Serdecznie zapraszamy.

3. Od najbliższej soboty rozpoczynamy miesiąc październik, który jest poświęcony szczególnej czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą odprawiane po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedzielę po Mszy św. o 10. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorki i czwartki.

4. Za 2 tygodnie (09.10), zgodnie z tradycją naszej parafii, w pierwszą niedzielę po wspomnieniu św. Franciszka, będziemy przeżywać uroczystość odpustową. Szczegóły w ogłoszeniach za tydzień.

5. Od 3 października będziemy przyjmować intencje na pierwsze półrocze przyszłego roku. Zapraszamy do kancelarii w godzinach urzędowania i do zakrystii po Mszy św. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i czwartki od 17 do 18. Przyjmujemy już też intencje na wypominki jednorazowe (odczytywane na procesji na Cmentarzu Parafialnym w dniu 1 listopada, po Mszy o 11.30) oraz roczne (odczytywane na Mszy 2 listopada o 18 i w każdy ostatni piątek miesiąca, przed Mszą św. o 18).

6. Zapraszamy co tydzień w niedzielę na 8, na wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.

7. Zapraszamy na spotkania ministranckie w soboty o 10 w kaplicy domu parafialnego.

8. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Wszystkich pragnących lepiej poznać i zrozumieć istotę życia wiary zapraszamy w środy o 19 do kaplicy w domu parafialnym. Rozpoczęliśmy też spotkania biblijne, na których poznajemy i rozważamy Słowo Boże. Zapraszamy w poniedziałki o 19 do kaplicy w domu parafialnym.

9. Zapraszamy na próby scholi dziecięco-młodzieżowej w soboty o 10 w kaplicy domu parafialnym.

10. Przypominamy, że możliwość spowiedzi w dni powszednie jest zawsze przez pół godziny przed każdą Mszą św. W niedziele na początku każdej Mszy św.

11. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki – od końca Mszy św. wieczornej do 20. Od najbliższej soboty adoracja po wieczornej Mszy św. także w każdą sobotę. W tym czasie także okazja do spowiedzi.