Skip to main content
ogłoszenia

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 października 2022

By 26 października, 2022No Comments

1. Modlitewne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich odbędzie się 25.10 o 16. Serdecznie zapraszamy.

2. Z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy.

3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane 1 XI o godz. 8.30, 10, 11.30 i 18. Po Mszy św. o godz. 11.30 planowana jest procesja wypominkowa na cmentarzu.

4. Fundacja „Przyjaciele Alego” wznowiła bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

5. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o 18, natomiast w niedzielę po Mszy św. o 10. Zachęcamy dzieci do udziału w konkursie różańcowym. We wtorki i czwartki różaniec będzie prowadzony przez dzieci i młodzież naszej parafii.

6. Przyjmujemy intencje na pierwsze półrocze przyszłego roku. Zapraszamy do kancelarii i do zakrystii. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i czwartki od 17 do 18.

7. Przyjmujemy już też intencje na wypominki jednorazowe (odczytywane na procesji na Cmentarzu Parafialnym w dniu 1 listopada, po Mszy o 11.30) oraz roczne (odczytywane 1 listopada na cmentarzu i w każdy ostatni piątek miesiąca, o 17, przed wieczorną Mszą św.).

8. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Światowych Dniach Młodzieży Lizbona 2023, prosimy o kontaktu z ks. Grzegorzem, w zakrystii lub mailowo: czernekgrzegorz@gmail.com.

9. Zapraszamy co tydzień w niedzielę na 8, na wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.

10. Zapraszamy na spotkania ministranckie w soboty o 10 w kaplicy domu parafialnego.

11. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Wszystkich pragnących lepiej poznać i zrozumieć istotę życia wiary zapraszamy w środy o 19 do kaplicy w domu parafialnym. Rozpoczęliśmy też spotkania biblijne, na których poznajemy i rozważamy Słowo Boże. Zapraszamy w poniedziałki o 19 do kaplicy w domu parafialnym.

12. Zapraszamy na próby scholi dziecięco-młodzieżowej w soboty o 10 w kaplicy domu parafialnym.

13. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.