Skip to main content
ogłoszenia

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 listopada 2022

By 5 listopada, 2022No Comments

1. Zapraszamy dziś dzieci na rozstrzygnięcie konkursu różańcowego po Mszy Świętej o 11.30.

2. Fundacja „Przyjaciele Alego” zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Rodzinne Warsztaty Artystyczne dziś po Mszy św. o 11.30,  do salki parafialnej. Będziemy robić kotyliony z okazji święta Niepodległości. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

3.W tym tygodniu przypada Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o 12. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Pozostałe Msze św. tego dnia jak w dzień powszedni.

4. Przypominamy, że jeszcze do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunkami odpustu są: pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie tam „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, stan łaski uświęcającej i brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.

5. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie, wprowadzające do spotkań w małych grupach, na wtorek (8 listopada) o godz.19.

6. Zachęcamy do podjęcia modlitwy za kandydatów do Bierzmowania. W zakrystii można odebrać obrazki z modlitwą i imieniem kandydata.

7.  Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Światowych Dniach Młodzieży Lizbona 2023, prosimy o kontaktu z ks. Grzegorzem, w zakrystii lub mailowo: czernekgrzegorz@gmail.com.

8. Fundacja „Przyjaciele Alego” wznowiła bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

9. Przyjmujemy jeszcze intencje na pierwsze półrocze przyszłego roku. Zapraszamy do kancelarii i do zakrystii. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i czwartki od 17 do 18.

10. Zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórki w soboty o 10. Chłopcy, którzy nie mogą uczestniczyć w zbiórkach, również mogą służyć w każdą niedzielę, po uzgodnieniu z ks. Grzegorzem.

11. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Wszystkich pragnących lepiej poznać i zrozumieć istotę życia wiary zapraszamy w środy o 19 – w tym tygodniu w kościele. Rozpoczęliśmy też spotkania biblijne, na których poznajemy i rozważamy Słowo Boże. Zapraszamy w poniedziałki o 19 do kaplicy w domu parafialnym.

12. Wszystkich lubiących śpiewać zapraszamy do dołączenia do scholi/chóru parafialnego (schola dziecięca – soboty o 10, schola młodzieżowa – niedziele o 17, chór – środy o 19).

13. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.