Skip to main content
ogłoszenia

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

By 4 października, 2021No Comments

1. Październikowe nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą odprawiane po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedzielę po Mszy św. o 10.00. W środę na Mszę św. o godz. 18.00, a później na nabożeństwo, zapraszam dzieci i młodzież a zwłaszcza te dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej i ich rodziców.

2. W dniu jutrzejszym obchodzimy w naszej parafii uroczystość św. Franciszka z Asyżu, patrona naszej parafii. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Natomiast w czwartek (7 X) będziemy przeżywać wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

3. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne.

4. Zgodnie z tradycją naszej parafii w pierwszą niedzielę po uroczystości św. Franciszka, obchodzimy doroczny odpust, a jednocześnie jubileusz 70-lecia erygowania parafii w Izabelinie. Za ten dar będziemy dziękować Panu Bogu podczas Mszy św. o godz. 11.30. W czasie Eucharystii Ks. Bp Michał Janocha dokona poświęcenia ołtarza Chrystusa Miłosiernego, a po zakończonej liturgii i procesji eucharystycznej uda się na cmentarz, aby poświęcić jego nową część. Na powyższe uroczystości zapraszam całą wspólnotę parafialną, sympatyków naszej świątyni oraz gości. Przez całą niedzielę towarzyszyć nam będzie znany już z zeszłorocznych rekolekcji adwentowych o. Grzegorz Szymanik OFM Conv., który wygłosi kazania na każdej Mszy św.

5. W związku z uroczystościami odpustowym Dzień Papieski będziemy obchodzić nie w następną niedzielę, ale tydzień później, 17 X.

6. Osoby należące do Kół Żywego Różańca, oraz niewolników Matki Bożej zapraszam na konferencję Maryjną we wtorek 12 X po Mszy św. wieczornej.