Skip to main content
ogłoszenia

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
UROCZYSTOŚĆ ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
JUBILEUSZ 70-LECIA PARAFII

By 9 października, 2021No Comments

1. Obchodzimy dziś uroczystość odpustową, a jednocześnie jubileusz 70-lecia erygowania parafii w Izabelinie. Za ten dar będziemy dziękować Panu Bogu podczas Mszy św. o godz. 11.30. Podczas niej ks. Bp Michał Janocha dokona poświęcenia ołtarza Chrystusa Miłosiernego, a po zakończonej liturgii i procesji eucharystycznej uda się na cmentarz, aby poświęcić jego nową część.

2. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedzielę po Mszy św. o 10.00. W środę na Mszę św. wieczorną i na nabożeństwo zapraszam zwłaszcza te dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej i ich rodziców.

3. Osoby należące do Kół Żywego Różańca, oraz niewolników Matki Bożej zapraszam na konferencję Maryjną we wtorek 12 X po Mszy św. wieczornej.

4. W najbliższą sobotę przypada 43. rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, natomiast w niedzielę będziemy obchodzili  XXI Dzień Papieski.

5. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne.

6. Fundacja „Przyjaciele Alego” zaprasza na konsultacje psychologiczne,
które będą miały miejsce we wtorek 19 X od godziny 19.00. Konsultacje są bezpłatne, ale obowiązują zapisy, które kończą się w piątek 15 X. Fundacja zaprasza także na Warsztaty Pisania Ikon dla początkujących. Zajęcia będą odbywały się w każdą środę od 17.00 do 20.00. Początek w najbliższą środę 13 X. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z fundacją.

7. W ramach projektu „Pomocna Dłoń” Fundacja „Przyjaciele Alego” organizuje w poniedziałek 18 X bezpłatnie pieszą pielgrzymkę (adresowaną głównie do Seniorów) do grobu bł. Matki Róży Czackiej w Laskach. Czas spotkania na miejscu to około 1,5 godz. W razie konieczności zostanie zorganizowany transport dla tych, którzy nie są w stanie iść. Zgłoszenia – do piątku 15 X.

8. Dziś po każdej Mszy św. przy stoliku przed kościołem można nabyć książkę o ks. Aleksandrze Fedorowiczu autorstwa Pawła Zuchniewicza.