Skip to main content
ogłoszenia

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

By 24 października, 2021No Comments

1. Dziś przeżywamy 95. Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na rzecz misji świętych.

2. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedzielę po Mszy św. o 10.00. W środę zapraszam dzieci, zwłaszcza te, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. i ich rodziców.

3. Zapisy na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz spotkanie organizacyjne odbędą się dziś w kościele, po Mszy św. wieczornej. Zapraszam uczniów klas I szkół średnich, oraz tych którzy jeszcze nie przyjęli tego sakramentu, a także ich rodziców.

4. Z soboty na niedzielę w naszej Ojczyźnie nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy.

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich świętych. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane 1 XI o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 planowana jest procesja wypominkowa na cmentarzu.

6. Przy wejściu do kościoła są wyłożone kartki, na których można wpisywać nazwiska osób, za które chcemy się modlić w wypominkach roczny. Kartki składamy w zakrystii lub kancelarii.

7. Osoby, które nie uregulowały opłat za przedłużenie prawa do użytkowania miejsca na cmentarzu na kolejne 20 lat (tzw. pokładne) proszone są o kontakt z parafią.

8. Zwracam się z prośbą o przestrzeganie obowiązujących zasad sanitarnych – zachowywanie dystansu 1,5/m, noszenie maseczek i dezynfekcję rąk.