Skip to main content
ogłoszenia

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

By 7 listopada, 2021No Comments

1. Osoby należące do Kół Żywego Różańca, oraz niewolników Matki Bożej zapraszam na konferencję Maryjną we wtorek 9 XI po Mszy św. wieczornej.

2. W najbliższy czwartek obchodzimy 103 rocznicę odzyskania Niepodległości, święto narodowe. Msza św. w intencji Ojczyzny i poległych w jej obronie zostanie odprawiona o godz. 12.00.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę, 14 XI, po Mszy św. wieczornej w kościele.

4. Osoba, która zarezerwowała Msze św. gregoriańskie na grudzień tego roku proszona jest o kontakt z kancelarią parafialną.

5. Osoby, które nie uregulowały opłat za przedłużenie prawa do użytkowania miejsca na cmentarzu na kolejne 20 lat (tzw. pokładne) proszone są o kontakt – telefonicznie lub mailowo, oraz w kancelarii parafialnej w środy i piątki od 16.30 do 17.45.

6. Pogorszyły się znacząco warunki epidemiczne. Po raz kolejny zwracam się z prośbą o przestrzeganie przepisów sanitarnych: maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości. Szanując zdrowie swoje i innych uczestniczmy w liturgii zgodnie z tymi zaleceniami.

7. Ogólny koszt dotychczasowych prac wykonanych na cmentarzu wynosi 105 000. Obecnie do zapłaty pozostało około 60 000. Jak w każdą drugą niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na spłatę powyższego zobowiązania.

8. Prosimy o informacje o chorych chętnych do regularnego przyjmowania Komunii św. Zgłoszenia do kancelarii parafialnej lub zakrystii.

9. Za tydzień obchodzimy XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym Po każdej Mszy św. odbędzie się przed kościołem zbiorka ofiar na rzecz pomocy potrzebującym w Libanie.