Skip to main content
ogłoszenia

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

By 14 listopada, 2021No Comments

1. Dziś obchodzimy XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy św. odbędzie się przed kościołem zbiorka ofiar na rzecz pomocy potrzebującym w Libanie.

2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się dziś po Mszy św. wieczornej w kościele.

3. Osoba, która zarezerwowała Msze św. gregoriańskie na grudzień tego roku proszona jest o kontakt z kancelarią parafialną.

4. Prosimy o informacje o chorych chętnych do regularnego przyjmowania Komunii św. Zgłoszenia do kancelarii parafialnej lub zakrystii.       

5. Osoby, które nie uregulowały opłat za przedłużenie prawa do użytkowania miejsca na cmentarzu na kolejne 20 lat (tzw. pokładne) proszone są o kontakt – telefonicznie lub mailowo, oraz w kancelarii parafialnej w środy i piątki od 16.30 do 17.45. Proszę o przyniesienie ze sobą dokumentów własności grobu.

6. Pogorszyły się znacząco warunki epidemiczne. Po raz kolejny zwracam się z prośbą o przestrzeganie przepisów sanitarnych: maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości. Szanując zdrowie swoje i innych uczestniczmy w liturgii zgodnie z tymi zaleceniami.

7. W odpowiedzi na apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, kard. Kazimierz Nycz zdecydował, aby w kościołach Archidiecezji Warszawskiej w przyszłą niedzielę (21 XI) przeprowadzić zbiórkę do puszek na finansowanie dzieł pomocowych w czasie kryzysu migracyjnego. Wszystkie inne zbiórki nie są autoryzowane przez Archidiecezję Warszawską i naszą parafię.